نکات مهم در خصوص خرید باغ و ویلا در شهریار- شهریار بهشت ویلا داران

نکات مهم در خصوص خرید باغ و ویلا در شهریار- شهریار بهشت ویلا داران

اگر قصد خرید باغ و ویلا در شهریار را دارید توجه به این نکته ها موجب انطباق شاخص های شما با ملک مورد نظر خواهد بود

خرید باغ و ویلا در شهریار یک سرمایه گذاری مطمن

با توجه به تورم سر سام آور و کاهش لحظه ای ارزش پول شهروندان به دنبال راهی هستند تا با سرمایه گذاری مطمن علاوه بر حفظ ارزش پولشان بهره برداری لازم را نیز از سرمایه خود به صورت همزمان داشته باشند.

یکی از بهترین راه های سرمایه گذاری که ضمن حفظ ارزش پول و افزایش سرمایه امکان استفاده از سرمایه را نیز به شکل مطلوب میسر میدارد ساخت و خرید باغ و ویلا است.

شهروندان علاقمندند به دلیل دوری از آلودگی های زیست محیطی، آلودگی های صوتی وشلوغی های شهر ویلائی در یکی از ناطق سرسبز داشته و برای تفرج و دوری از مشکلات شهر به آن پناه ببرند.

اگر شما نیز مشتاق به خرید باغ ویلا هستید و می خواهید باغ ویلایی تقریبا مشابه با معیارهای خود خریداری کنید، بهتر است که به برخی نکات توجه کنید.

محل و منطقه خرید یا ساخت باغ ویلا

مهمترین معیار در سنجش ارزش املاک خصوصا ویلا و باغ محل استقرار ان است. دسترسی های محلی ، مجاورت به شهرهای بزرگ، امکانات و زیر ساخت های شهری از عوامل مهم تعیین کننده قیمت باغ و ویلا هستند.

بنابراین در صورتی که مایل به خرید خانه های ویلایی و باغ ویلا هستید بهتر است در مناطق ویلانشین نزدیک به شهر خود باغ ویلا خریداری کنید.

خرید باغ و ویلا در شهریار بهترین انتخاب خریداران تهرانی

خرید باغ و ویلا در شهرستان شهریار به دلیل مجاورت به تهران، ارزش افزوده سرمایه گذاری املاک این شهرستان، وجود زیر ساخت های شهری مطلوب ، آب و هوای دل نواز و مردمان خوب امروزه رونق بسیاری دارد.

شهرستان شهریار از پر جمعیت ترین شهرسستانهای کشور است که به دلیل آب و هوای مطبوع و میوه های خوش عطر و از همه مهمتر املاک مرغوب در ایران معروف است. میوه های سر درختی از جمله گوجه سبز، زرد آلو ، هلو، شلیل ، شبرنگ، قطره طلا ، الو شابلون و انگور و خرمالو از جمله محصولات بی نظیر شهریار هستند.

به دلیل وجود زیر ساخت های شهری از جمله انشعابات قانونی آب و برق و گاز و حتی تلفن، وجود بیمارستان، بانکها، مراکز خرید لوکس و تفرج گاه ها حتی امکانات ویلاهای شهریار از بسیاری از مناطق شهری کشور نیز مناسب تر است و همین امر موجب محبوبیت بیش از پیش متقاضیان برای خرید باغ و ویلا در شهریار شده است.

نوع طراحی باغ ویلا

به دلیل آزادی عمل در طراحی ویلا و باغ نسبت به منازل مسکونی، متراژ بزرگتر و سبک فانتزی تفاوتهای در طراحی باغ و ویلا و منزل مسکونی وجود دارد.

اگر قصد خرید باغ و ویلا در شهریار را دارید انتخاب سبک معماری متناسب با سلیقه تان از مهمترین فاکتور ها است چرا که تغییر سبک و معماری بنا بعد از خرید بسیار سخت و خیلی پر هزینه است پس بهتر است ابتدا و هنگام خرید به این نکته مهم توجه داشته باشید.

امروزه با توجه به پیشرفت علم معماری و گسترش سبک های ساخت باغ و ویلا انواع مختلفی از ویلا ساخته شده که باید به این نکته توجه نمائید.

امکانات باغ ویلا

امکانات متفاوت باغ و ویلاها با منازل مسکونی از جمله دلایل محبوبیت و آپشن تعیین قیمت هستند. استخر، آلاچیق، باغچه های کوچک، وسیله های بازی و یا ورزشی، روف گاردن، باربیکیو، سونا و یا جکوزی، حوض و … از امکانات تفریحی هستند که معمولا در بیشتر باغ ویلاهای لوکس، به کار می روند و شما باید بنا بر نیاز و بودجه خود امکانات مناسبی را در ویلا داشته باشید.

در نهایت نوع سند مالکیت یا قولنامه ریشه دار، وجود همسایگان خوب، اسناد قانونی تغییر کاربری، در حریم شهر یا روستا بودن و یا خارج از بافت بودن و….از جمله دیگر نکات مهمی است که هنگام خرید باغ یا ویلا در شهریار باید در نظر داشته باشید.

بازدیدها: ۷