کشف ۲۳۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران

کشف ۲۳۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در غرب استان تهران

فرمانده انتظامی استان، از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان های غرب استان تهران و کشف ۲۳۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق خبر داد.
سردار “کیوان ظهیری” بیان داشت: با اجرای شانزدهیمن مرحله طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور، با هدف مبارزه با سارقان جرائم خشن، مالخران و کشف کالای قاچاق در ۶ شهرستان تابعه غرب استان تهران در ۷۲ ساعت گذشته، ۱۱۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف شد.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگی مقام قضائی با اجرای بیش از ۲۸۵ حکم قضائی، ۷۸۰ نفر دستگیر شدند که از بین این دستگیر شده ها، ۴۰۲ نفر سارق و مالخر بودند، گفت: در راستای اجرای این طرح ۱۱ باند بزرگ سرقت منهدم و ۳۵۶ قلم اموال سرقتی کشف شد.
سردار ظهیری با اشاره به کشف ۶۳ کیلوگرم انواع موادافیونی بیان داشت: در جریان اجرای این طرح ۱۲۶ نفر خرده فروش، قاچاقچی و ۲۷۰ معتاد متجاهر دستگیر و به مقامات قضائی تحویل داده شدند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در اجرای این طرح ۷ قبضه سلاح گرم کشف شد، تصریح کرد: کشف ۶۳ تیغه سلاح سرد از دیگر دستاوردهای این طرح بود.
فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف ۲۳۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق تصریح کرد: در این راستا ۹۰ هزار لیتر قاچاق سوخت کشف شد.
سردار ظهیری همچنین در پایان خاطرنشان کرد: دستگیری ۴۲ نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی و نزاع های دسته جمعی از سطح ۶ شهرستان غرب استان تهران از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح بود.
گفتنی است؛ با هماهنگی انجام شده تمامی متهمان دستگیر شده به مقامات قضائی تحویل داده شدند.

بازدیدها: ۱۷