برگزاری جلسه میدانی به منظور رفع مشکلات تقاطع محمد آباد عباس آباد شهریار با هدف رفع مشکلات شهروندان

برگزاری جلسه میدانی به منظور رفع مشکلات تقاطع محمد آباد عباس آباد شهریار

تقاطع محمد آباد عباس آباد شهریار

مشکلات ترافیکی و فقدان روشنائی مناسب و عیوب همیشگی چراغ راهنمائی تقاطع محمد آباد عباس آباد شهریار از جمله مشکلاتی است که روز مره شهروندان از آن گلایه داشته و صدای اعتراضشان برای حل این مشکل بلند بوده است.

بازدید میدانی معاونین فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شهریار به همراه رئیس پلیس راهور به منظور بررسی مشکل ترافیکی و نواقص روشنایی و نقاط کور چهار راه محمد آباد عباس آباد شهریار انجام شد.

 به گزارش شهریار نگار و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار؛ در این بازدید که با حضور منجیری معاون سیاسی، رحیمی معاون فنی عمرانی فرمانداری شهریار ، رمضانی معاون فنی و عمرانی شهرداری شهریار، وکیلی رئیس شورای اسلامی شهر  و رئیس پلیس راهور ناجا از چهار راه محمد آباد صورت پذیرفت؛ نواقص و مشکلات این محور بررسی و متولیان امر مکلف به رفع آن شدند.

بنا بر این گزارش؛ تقاطع محمد آباد عباس آباد شهریار و بلوار شهید شیخی که به دلیل برخی مشکلات ترافیکی و نواقص روشنایی، شاهد تصادفات مکرر بود، طی این بازدید نواقصات مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد، با انجام برخی توافقات لازم، مشکلات روشنایی و نقاط کور مسیر با بهره‌گیری از اعتبارات شهرستانی و سایر اعتبارات مرتبط مرتفع گردد.

بازدیدها: ۴۰