مرگ جنجالی نسرین قادری در شهریار / اطلاعیه پلیس را بخوانید + عکس

مرگ جنجالی نسرین قادری در شهریار / اطلاعیه پلیس را بخوانید + عکس

پلیس غرب استان تهران در اطلاعیه ای، در رابطه با ادعاهای مطرح شده رسانه های خارجی درباره فوت نسرین قادری گفت:هیچ گونه آثار ضرب و جرحی مبنی بر شکستگی، در رفتگی، سیاه شدگی و کبودی بر روی بدن متوفیه رویت نشده و تشخیص اولیه پزشکی قانونی مسمومیت این فرد است.

نسرین قادری

پلیس غرب استان تهران در اطلاعیه ای، در رابطه با ادعاهای مطرح شده رسانه های خارجی درباره فوت خانم نسرین قادری در ناآرامی های اخیر توسط نیروهای امنیتی، اطلاع رسانی نمود

نسرین قادری ، مسمومیت یا عارضه قلبی

ساعت ۱۴ روز جمعه مورخه ۱۳ آبان ماه سال جاری در پی اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر یک مورد مرگ مشکوک در شهر اندیشه، بلافاصله واحد گشت کلانتری به  محل اعلامی اعزام که یکی از بستگان متوفیه با مراجعه به گشت اعزامی اعلام می‌کند که به درب واحد مسکونی مرحومه قادری مراجعه کرده و وی در را باز نکرده است.

فلذا پلیس پس از دستور قضایی و باز کردن در آپارتمان، با حضور اقوام متوفیه وارد منزل شده و مشاهده می‌کند که جسد خانم نسرین قادری در پذیرایی منزل بر زمین افتاده که بلافاصله پلیس آگاهی و اورژانس جهت اقدامات بعدی در صحنه حاضر می گردند.

فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به انتقال جسد مرحومه به پزشکی قانونی، پس از معاینه جسد، هیچ گونه آثار ضرب و جرحی مبنی بر شکستگی، در رفتگی، سیاه شدگی و کبودی بر روی بدن متوفیه رویت نشده و تشخیص اولیه پزشکی قانونی مسمومیت این فرد است.

اخبار تکمیلی متعاقبا جهت آگاهی عموم شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

اینستاگرام شهریار

بازدیدها: ۶۳۲