۱۲ قاچاقچی در غرب استان تهران دستگیر شدند

۱۲ قاچاقچی در غرب استان تهران دستگیر شدند

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: در چهاردهمین مرحله طرح امنیت محله محور شهرستان‌های غرب استان تهران ۲۶ هزار و ۴۴۴ قلم انواع متاع و کالای قاچاق به ارزش ۶۰ میلیارد ریال کشف و ۱۲ قاچاقچی دستگیر شدند.

به گزارش شهریارنگار، سردار کیوان ظهیری با اشاره به کشف بیش از ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در طرح محله محور اظهار داشت: چهاردهمین مرحله طرح امنیت محله محور و طرح‌های پلیس پیشگیری و کلانتری‌های شهرستان‌های غرب استان تهران با قدرت انجام شد.

وی افزود: در ۷۲ ساعت گذشته با تلاش نیروهای خدوم انتظامی غرب استان تهران با اجرای ۲۳۰ فقره حکم قضایی ۴۳۲ سارق و مال‌خر را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در ادامه گفت: بیش از ۶ فقره انواع کلاهبرداری در شهرستان‌های غرب استان تهران کشف شد که اقدامات به موقع پلیش را نشان می‌دهد.

ظهیری به کشف ۸۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی اشاره و بیان کرد: در طرح محله محور ۷۷۰ سارق دستگیر و ۵۲۹ قلم انواع اموال مسروقه توسط مأموران پلیس آگاهی کشف شد.

وی با اشاره به کشف ۶۰ میلیارد ریال کالای قاچاق ابراز داشت: ۲۶ هزار و ۴۴۴ قلم انواع متاع و کالای قاچاق کشف و ۱۲ قاچاقچی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در ادامه به کشف ۴۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در طرح محله محور اشاره کرد و گفت: ۳۰۶ نفر از سوداگران مرگ در شهرستان‌های غرب استان دستگیر شدند.

ظهیری با اشاره به کشف سلاح‌های گرم توسط پلیس تصریح کرد: ۲۰ نفر از مخلان نظم عمومی جامعه و  ۳۰ سلاح سرد و مهمات که در اقدامات مجرمانه مورد استفاده قرار می‌گرفت کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان‌ به همکاری و مشارکت خوب مردم با پلیس در شناسایی و دستگیری مجرمان و سارقان اشاره و خاطرنشان کرد: انتظار این است که این روند همکاری همچنان ادامه داشته باشد.

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۳۵