زمان پرداخت یارانه نقدی دی ماه و یارانه معیشتی کرونا

زمان پرداخت یارانه نقدی دی ماه و یارانه معیشتی کرونا

هفته آینده هفته ای پررونق برای یارانه بگیران بوده و دو مرحله یارانه و یارانه معیشتی به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.یارانه نقدی در روز بیستم و یارانه کرونا در روزهای پایانی دی ماه پرداخت می‌شود.

ساعت ۲۴ روز شنبه زمان واریز یارانه نقدی

دولت باید در هفته آینده دو یارانه نقدی و یارانه معیشتی کرونا را به حساب سرپرستان خانوار واریز کند. صد و نوزدهمین مرحله یارانه نقدی که یارانه دی ماه است در ساعت ۲۴ روز شنبه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار ۷۸ میلیون نفر واریز می‌شود.

مبلغ یارانه در صد و هجده نوبتی که واریز شده تغییر نکرده و ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به‌ازای هر نفر است

میلیون خانواری که مرحله اول وام یک میلیون تومانی را گرفته‌اند طی شش ماه اخیر اقساط آن را پرداخت کرده‌اند. هفتمین قسط این وام به مبلغ ۳۵ هزار و ۱۰۰ تومان از یارانه دی ماه کسر می‌شود.

واریز مرحله دوم یارانه کرونا

همچنین دولت باید نوبت دوم یارانه معیشتی کرونا را به حساب خانوارهای ۳۴ میلیون نفر واریز کنند. مبلغ این یارانه برای برای  ۹ میلیون نفر از اعضای کمیته امداد و بهزیستی ۱۲۰ هزار تومان و برای ۲۵ میلیون نفر دیگر۱۰۰ هزار تومان است.

اولین نوبت آن در روز ۲۸ آذر ماه پرداخت شد و به گفته سخنگوی حمایت معیشتی کرونا سه نوبت دیگر آن نیز احتمالا در روزهای پایانی ماه‌های دی، بهمن و اسفند واریز می‌شود.

مطالب مرتبط:

زمان و نحوه ثبت نام جاماندگان سهام عدالت و یارانه نقدی

پرداخت یارانه ۱ میلیونی به فرزندان زیر ۵ سال

بازدیدها: ۰