امام جمعه  اندیشه/ امروز ایران در خاورمیانه پرآشوب از امنیت و آرامش بی‌نظیری برخوردار است

امام جمعه اندیشه/ امروز ایران در خاورمیانه پرآشوب از امنیت و آرامش بی‌نظیری برخوردار است

امام جمعه شهر اندیشه گفت: امروز ایران پرافتخار در خاورمیانه پرآشوب در سایه دلاورمردی اسوه‌های مقاومت و شجاعت از امنیت و آرامش بی‌نظیری برخوردار است.

به گزارش شهریارنگار: حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلی مروج در دیدار با شماری از آزادگان اظهار داشت: آزادگان، رفعت‌نشینان بلند آزادی هستند که خامه عشق بر صفحه ایستادگی و صبوری زده و نام فاخر خود را بر صحیفه سبز تاریخ حک کردند.
وی ادامه داد: بیست و ششم مردادماه سال ۱۳۶۹ جلوه‌ای باشکوه از تاریخ استقامت، صبر و بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی است که برای صیانت و حراست از دین و عظمت اسلام، انقلاب و آرمان‌های ایران اسلامی تا پای جان ایستادند.
امام جمعه شهر اندیشه افزود: آزادگان حامل پیام خون شهیدان و پایمردی دلیرمردان دفاع مقدس هستند و می‌توانند بر تارک فرهنگ ایثار و ازخودگذشتگی این مرز و بوم همچون چراغ راه، همواره بدرخشند.

مروج ادامه داد: امروز ایران پرافتخار در خاورمیانه پرآشوب در سایه دلاورمردی اسوه‌های مقاومت و شجاعت دوران دفاع مقدس که با تأسی از سیره و مکتب اهل بیت (ع) در میان کینه‌توزی دشمنان، هستی خویش را برای حفظ کیان انقلاب اسلامی در طبق اخلاص نهادند، از امنیت و آرامش بی‌نظیری برخوردار است.

وی تصریح کرد: به احترام ایثار و دلاوری رادمردانی که با ایمان راسخ برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و با بازگشت سرافرازانه به میهن تا ابد بر صحیفه اذهان ماندگار ماندند، باید از آنها تقدیر کرد.

بازدیدها: ۱۴