به‌کارگیری جوانان رهایی یافته از چنگال اعتیاد، در اصناف شهرستان شهریار

به‌کارگیری جوانان رهایی یافته از چنگال اعتیاد، در اصناف شهرستان شهریار

سردار سلیمانی به نمایندگی از حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ به‌اتفاق هیئت همراه از مجموعه اتاق اصناف شهرستان شهریار بازدید به عمل آورد.

به گزارش شهریارنگار، اصناف شهرستان شهریار،  از برکات نشست امروز در اتاق اصناف که با حضور حیدری رئیس اتاق اصناف شهرستان شهریار، گوهردوست فرمانده حوزه بسیج اصناف شهرستان شهریار و تنی چند از کارمندان و اعضاء بسیج اصناف شهریار برگزار شد. مقرر گردید تا در راستای به‌کارگیری و ایجاد فرصت اشتغال جوانان رهایی یافته از چنگال اعتیاد که بیش از یک سال از عدم مصرف انواع مواد مخدر آنها سپری‌شده. با توجه به‌گزینش های مدنظر، در صنوف و مراکز واجد شرایط مجدد بهره‌گیری صورت پذیرد.

  سلیمانی عنوان کرد: با ایجاد فضایی مناسب و سالم، باید همواره در تلاش باشیم تا باهم افزایی شایسته،  خدماتی شایسته و در شأن مردم را به‌صورت بومی‌سازی شده .در دستور کار خود قرار دهیم که این‌همه هم ممکن نخواهد شد. جز نزدیکی و تعامل سازنده بین مسئولین و همچنین بهره‌گیری از تجربیات موجود.

وی در بخشی دیگر از این نشست عنوان کرد: یکی از افتخارات ایران اسلامی ، حضور بازاریان و کسبه از ابتدایی‌ترین قدم‌های مبارزه با ستم‌شاهی است .که این مهم در پس تعلیم و تربیت کسبه و اهالی بازار با واقعیت‌های جامعه وقت خود بوده. زیرا قشر کسبه و اهالی بازار در تمامی کوچه‌ها و گذرهای شهر همه‌روزه در حال دادوستد و معاش حلال هستند. لذا می‌توان باکمی توجه و شفاف‌سازی در رفتار به بالاترین و مهم‌ترین اثرات اقدامات اجتماعی مثبت رسید .

وی ادامه داد: سطح سواد علمی امروز جامعه ما در حوزه کسبه و بازار با هیچ دوره‌ای از تاریخ قابل‌مقایسه نیست. بنابراین باید آموزه‌های در نظر گرفته‌شده برای آنان باکیفیت و سطح بالاتری نسبت به گذشته تدوین گردد.

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۰