هزینه اجاره خوابگاه؛ اتاق یک تخته، ۲۰۰ میلیون تومان رهن!

هزینه اجاره خوابگاه؛ اتاق یک تخته، ۲۰۰ میلیون تومان رهن!

اجاره خوابگاه در تهران قبلا می‌توانست بخش زیادی از هزینه‌های افراد را کم کند. اما حالا پابه‌پای مسکن، اجاره پانسیون هم بالا رفته است. برای اتاق‌هایی کوچک و برای یک تخت پرداخت یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا پنج میلیون تومان اجاره لازم است.

به گزارش شهریارنگار، برای رهن کامل اتاق، با هر چهل میلیون تومان ودیعه، یک میلیون تومان از اجاره کم می شود. به عبارتی حدود متفاضی باید ۲۰۰ میلیون تومان رهن کامل پرداخت شود.اتاقی که از نظر امکانات، تنها امتیاز آن داشتن یک یخچال جداگانه است. از سایر امکانات مانند اتو و ماشین لباسشویی فرد باید با دیگر ساکنان خوابگاه مشترک استفاده کنند.

تخت بالا برای اتاق شش نفره، دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است. اما برای تخت پایین دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان باید اجاره پرداخت شود ودیعه اتاق هم چهار میلیون تومان است.

جریمه تاخیر در یک خوابگاه دخترانه، حوالی تئاتر شهر بستگی به هماهنگی با سرپرست دارد. اگر ساکنان پانسیون پیش از تاخیر با او هماهنگ شوند، ۱۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند. اگر با او قبل از تاخیر هماهنگ نکنند، باید ۲۰۰ هزار تومان جریمه بپردازند. این جریمه‌ها برای کسانی که بعد از ساعت ۲۲ به خوابگاه بروند، اعمال می‌شود.

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۲۶