کشف جسد یخ زده دختر جوان در کوه های اطراف البرز / آیا این دختر به قتل رسیده؟..

کشف جسد یخ زده دختر جوان در کوه های اطراف البرز / آیا این دختر به قتل رسیده؟..

رئیس انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران استان البرز از کشف جسد دختر یخ زده در کوهستان های اطراف دروان، خبر داد.

میثم اکبرپور، گفت: با توجه به اعلام کارشناس بحران و احتمال ورود سامانه بارش شدید برف و کولاک در استان، دیروز جمعه ۱۴ دی، همایشی برای برگزاری کلاس توجیهی و آموزشی در منطقه کوهستانی دوروان برگزار شد که حین برگزاری برنامه، یکی از اعضای تیم، مراجعه و اعلام داشت به مورد مشکوکی بر خورده که پس از بررسی حضوری متاسفانه با جسد یخ زده دختر جوان مواجه شدیم که با توجه به امکان قتل مراتب سریعا به اطلاع مرکز فوریت‌های پلیس ١١٠ و همچنین کارشناس بحران بهزیستی، گزارش و اعلام شد.

اکبرپور تصریح کرد: پس از بررسی‌های بعمل  آمده از آگاهی البرز مشخص شد خانواده دختر جوان، روز گذشته فقدان دختر جوان خود با نام “م-  س ” ۲۵ ساله را اعلام کرده بودند. همچنین آگهی ناپدید شدن وی از روز یکشنبه ۹ دی ماه جاری در شبکه های مجازی، اعلام شده بود.

رئیس انجمن موتورسواری و اتومبیلرانی کارگران استان البرز در ادامه گفت: با توجه به شرایط نامساعد جوی و یخبندان و صعب العبور بودن مسیر با همکاری دایره تجسس کلانتری باغستان و قاضی ویژه قتل، پس از حضور کارشناسان مربوطه جسد با یکی از خودروهای آفرود تیم امداد نجات محب از کوهستان یخی به مراجع مربوطه منتقل شد.

قتل /