کشف ۷۰ میلیارد کالای قاچاق در غرب استان تهران/ ۱۴ باند بزرگ سرقت منهدم شد

کشف ۷۰ میلیارد کالای قاچاق در غرب استان تهران/ ۱۴ باند بزرگ سرقت منهدم شد

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف بیش از ۱۸۵ هزار قلم انواع کالای قاچاق به ارزش ۷۰ میلیارد ریال و دستگیری ۳۵ نفر قاچاقچی در ۶ شهرستان غرب تهران طی ۷۲ ساعت گذشته، گفت: در این طرح ۳۹۴ نفر سارق و مالخر و ۸۸ نفر از مخلان نظم عمومی نیز دستگیر شدند.

کشف ۷۰ میلیارد کالای قاچاق در غرب استان تهران/ ۱۴ باند بزرگ سرقت منهدم شد

به گزارش شهریارنگار، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی محله محور، با هدف مبارزه با سارقان جرائم خشن، مالخران و کشف کالای قاچاق در ۶ شهرستان تابعه غرب استان تهران در ۷۲ ساعت گذشته، ۵۶ دستگاه خودرو و  ۱۸ دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف شد.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگی مقام قضائی با اجرای بیش از ۱۸۶ حکم قضائی، ۳۹۴ سارق و مالخر دستگیر  شدند، افزود: در راستای اجرای این طرح ۱۴ باند بزرگ سرقت منهدم و ۶۷۲ قلم اموال سرقتی کشف شد.

وی در خصوص کشف جعل و کلاهبرداری توسط ماموران پلیس آگاهی، گفت: ماموران پلیس در اجرای این طرح ۱ فقره جعل و ۱۱ فقره کلاهبرداری کشف کردند.

سردار ظهیری با اشاره به کشف ۵۷۵ کیلوگرم انواع موادافیونی بیان داشت: در جریان اجرای این طرح ۷۴۳ نفر خرده فروش، قاچاقچی و معتاد موادمخدر دستگیر و به مقامات قضائی تحویل داده شدند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه در اجرای این طرح ۲۶ قبضه سلاح گرم کشف شد، تصریح کرد: کشف ۱۰۸ قبضه سلاح سرد و دستگیری ۱۰ نفر در حوزه قاچاق سلاح و مهمات از دیگر دستاوردهای این طرح بود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به کشف ۷۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق عنوان داشت: در خصوص قاچاق کالا ۱۵۸ هزار و ۳۱۲ قلم انواع کالای قاچاق کشف و ۳۵ نفر قاچاقچی کالا نیز دستگیر شده و به مقامات قضائی تحویل داده شدند.

سردار ظهیری همچنین تصریح‌کرد: دستگیری ۸۸ نفر از مخلان نظم و امنیت عمومی و نزاع‌های دسته جمعی از سطح ۶ شهرستان غرب استان تهران از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح بود.

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۲۳