نوید بهره برداری از پروژه زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح فتح-باغستان منطقه۲۱ تا پایان سالجاری

نوید بهره برداری از پروژه زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح فتح-باغستان منطقه۲۱ تا پایان سالجاری

رحمانی شهردار منطقه۲۱ از پیشرفت فیزیکی ۲۵درصدی پروژه فرامنطقه ای زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح بزرگراه فتح-سه راهی باغستان(شهریار) و افتتاح آن در سال۹۹ خبر داد.

به گزارش شهریارنگار و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ :

اولین جلسه “بررسی معارضات پروژه فرامنطقه ای زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح بزرگراه فتح-سه راهی باغستان(شهریار)” در سال جدید؛ با حضور شهردار، معاونین، مدیران ارشد اجرایی

و شهری ورودی غربی پایتخت و مسئولین اجرایی این پروژه مهم و زیرساختی کلانشهر تهران تشکیل شد.
رحمانی شهردار منطقه۲۱ در ابتدای این جلسه با اشاره به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا(کووید۱۹)، لزوم رعایت اصول بهداشتی توسط عوامل اجرایی این پروژه عظیم و فرامنطقه ای و نظارت مستمر مجریان امر بر انجام دقیق آن را، ضروری دانست.

شهردار منطقه۲۱ در ادامه، ضمن اشاره به پیشرفت فیزیکی ۲۵درصدی پروژه فرامنطقه ای زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح بزرگراه فتح-سه راهی باغستان(شهریار)، اقدامات صورت پذیرفته طی این مدت توسط عوامل اجرایی در پیشبرد این پروژه را باتوجه به شرایط موجود ستودنی برشمرد و بر پیگیری رفع معارضات و افتتاح پروژه مذکور در سال جاری تاکید کرد.
مدیریت ارشد شهری منطقه۲۱ امیدوار است که با بهره برداری و افتتاح پروژه زیرگذر و تقاطع غیرهمسطح بزرگراه فتح-سه راهی باغستان(شهریار) در سال جاری، گره ترافیکی

این محدوده از شهر تهران برطرف شود تا ساکنین شهرهای اقماری پایتخت،جمعیت شناور

و مسافرین عبوری از این شریان اصلی بزرگراهی، بتوانند با خیالی آسوده و به دور از

ترافیک سنگین مسیر خود را طی کنند

بازدیدها: ۱۵