نشست هیات مدیره بیمارستان میلاد شهریار با حضور نصیری برگزارشد.

نشست هیات مدیره بیمارستان میلاد شهریار با حضور نصیری برگزارشد.

نشست هیات مدیره بیمارستان میلاد شهریار با حضور مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران و با هدف بررسی سیاست ها و عملکرد این بیمارستان برگزار شد.

به گزارش شهریار نگار:، نادر نصیری در این نشست با بیان اینکه بیمارستان میلاد شهریار امروز به یکی از بهترین بیمارستان های استان تهران تبدیل شده است بر تداوم کیفیت و ارائه خدمات از سوی این بیمارستان تاکید کرد.
وی با بیان اینکه شان همه کارکنان و مسئولان بنیاد شهید و نهادهای وابسته به آن خدمتگزاری به جامعه شاهد و ایثارگری است بر افزایش کیفیت و سرعت این خدمات تاکید کرد.
نصیری گفت: امروز همه باید خود را خط مقدم جبهه خدمت رسانی به جامعه شاهد و ایثارگران بدانیم و مسئولان و کارکنان بیمارستان میلاد نیز خدمت به جانبازان را عبادتی بزرگ تلقی کرده و آن را ذخیره آخرت خود بدانند.
وی افزود: ما باید قدر نعمت خدمت در بنیاد شهید و دستگاه عصمت و طهارت را بدانیم، و با صعه صدر در خدمت به این قشر عزیز تلاش کنیم و در این جهت نیازمند یاری همه مسئولین هستیم.
در این نشست مسائل و نیازهای بیمارستان میلاد شهریار مورد طرح و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی برای روند این بیمارستان اتخاذ شد.
رضا رجبی دولت آبادی معاون بهداشت و درمان بنیادشهید امورایثارگران شهرستانهای استان تهران نیز در این نشست حضور داشت.

 

 

 

بازدیدها: ۲۸