مکان‌های ورزشی در شهرستان شهریار بازسازی می‌شوند/ تأسف از هزینه بالای بازسازی‌ها

مکان‌های ورزشی در شهرستان شهریار بازسازی می‌شوند/ تأسف از هزینه بالای بازسازی‌ها

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: مکان‌های ورزشی هرچه سریع‌تر شروع به کار کنند. اما بازسازی بعد از تعطیلی بسیار هزینه دارد. و شاید به این زودی ها میسر نشود. که بعضی از مکان ها به روند پیش از کرونا بازگردند.

به گزارش شهریارنگار، نصرالله پریچهره حمایت مدیران شهری از ورزش را بسیار خوب توصیف کرد. و افزود: علاقه‌مند هستیم که مکان‌های ورزشی هرچه سریع‌تر شروع به کار کنند. اما بازسازی بعد از تعطیلی بسیار هزینه دارد. و شاید به این زودی ها میسر نشود. که بعضی از مکان ها به روند پیش از کرونا بازگردند.

وی با اشاره به ورود سرمایه‌گذاران به ورزش ادامه داد: فضاهای ورزشی تخریب و رها شده‌اند. اما خوشبختانه کارهای خوبی در این مسیر صورت گرفته است. وقتی سرمایه‌گذاران در این موضوع ورود کردند. متوجه شدند که سرمایه‌گذاری در ورزش، بهترین روش است. بنابراین با دلگرمی و با قوت قلب بیشتری برای حضور و سرمایه گذاری به این عرصه و ارد شدند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: آمار نشان داده در کل جهان، مرگ و میر در بین ورزشکاران در دوران کرونا یک درصد بوده، ولی به محض اعلام محدودیت های کرونایی، در اولین گام مکان ها و مجموعه های ورزشی بسته می شوند و درحالی که هنوز بخشنامه ای صادر نشده، متاسفانه ابتدا درب مجموعه ها و استخرها را می بندند.

فرماندار شهریار هم گفت: ورزش به بازسازی جسمانی بعد از کرونا کمک بسیاری می کند. در این خصوص باید کار کرد و فضا را به نفع ورزش و جامعه عوض نمود.

نورالله طاهری تأکید کرد: فضایی که در شرایط کرونایی بر کشور حاکم شده موجب آسیب‌پذیری اماکن ورزشی شده و این فضا باید شکسته شود.

برای مشاهده صفحه اینستاگرامی ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۰