دستگیری یک شرکت هرمی در شهرستان شهریار

دستگیری یک شرکت هرمی در شهرستان شهریار فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری ۱۲ نفر از اعضای آن خبر داد. سرهنگ پیمان فتاحی، در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک شرکت هرمی در شهریار، بررسی موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۴ شاهدشهر شهریار قرار گرفت.فرمانده انتظامی شهرستان […]

دستگیری یک شرکت هرمی در شهرستان شهریار

فرمانده انتظامی شهرستان شهریار از شناسایی یک شرکت هرمی و دستگیری ۱۲ نفر از اعضای آن خبر داد.

سرهنگ پیمان فتاحی، در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک شرکت هرمی در شهریار، بررسی موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۴ شاهدشهر شهریار قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار افزود: پس از اقدامات پلیسی، صحت موضوع محرز شد و ماموران انتظامی با هماهنگی قضائی به آدرس محل مورد نظر اعزام شده و ۱۲ نفر از اعضای این شرکت هرمی را دستگیر کردند.
وی با اعلام اینکه مقداری جزوات آموزشی مربوط به شرکت‌های هرمی و تعدادی گوشی تلفن همراه از مخفیگاه متهمان کشف شد، تصریح کرد: این افراد با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.
فرمانده انتظامی شهرستان شهریار با اشاره به اینکه معمولاً سرگروه‌های شرکت‌های هرمی با وعده‌های پوشالی برای کسب درآمد و اشتغال به جذب افراد به ویژه جوانان در این شبکه‌ها اقدام می‌کنند، اظهار داشت: اینگونه اقدامات مجرمانه با تولید و کارآفرینی در تضاد بوده و اشتغال و حرکت اقتصادی جامعه را مختل خواهد کرد که حل این معضل، هوشیاری بیشتر افراد را می‌طلبد.