دادستان شهریار : با عاملان افزایش نجومی اجاره مغازه خیابان ولیعصر شهریار برخورد میشود

شهریار- دادستان عمومی و انقلاب شهریار به افزایش نجومی اجاره واحدهای تجاری در مرکز این شهرستان ورود کرد.چ مهدی محمدی اظهار کرد: پیرو بررسی‌های نامحسوس انجام گرفته و گزارشات واصله تغییر غیرمنطقی و معناداری در حوزه قراردادهای اجاره در سطح شهر خصوصاً در اجاره مغازه خیابان ولیعصر شهریار مشاهده می‌شود. وی اضافه کرد: صرف نظر […]

شهریار- دادستان عمومی و انقلاب شهریار به افزایش نجومی اجاره واحدهای تجاری در مرکز این شهرستان ورود کرد.چ

اجاره مغازه خیابان ولیعصر شهریار

مهدی محمدی اظهار کرد: پیرو بررسی‌های نامحسوس انجام گرفته و گزارشات واصله تغییر غیرمنطقی و معناداری در حوزه قراردادهای اجاره در سطح شهر خصوصاً در اجاره مغازه خیابان ولیعصر شهریار مشاهده می‌شود.

وی اضافه کرد: صرف نظر از مسائل اقتصادی روز و تورم موجود که تأثیر مستقیم بر این مقوله دارد، ردپای برخی جریانات و دلالان و مشاورین املاک مجاز و غیرمجاز در این تغییر غیرمنطقی اجاره مغازه خیابان ولیعصر شهریار مشاهده می‌شود، که در نهایت منتهی به تضییع حقوق مردم به عنوان مصرف کنندگان نهایی و نارضایتی از عملکرد شرکت‌های مرتبط خواهد شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار از بررسی‌های میدانی و شناسایی افرادی که در این حوزه به عنوان اخلالگر نظام اقتصادی فعال هستند، توسط ضابطین قضائی خبر داد و گفت: با احراز هرگونه اتهام، متهم یا متهمان دستگیر شده و وفق موازین قانونی برخورد جدی و بدون اغماض از سوی دستگاه قضائی با اخلالگران در حوزه اجاره املاک و مستغلات انجام خواهد گرفت.

Views: 27