دستگیری ۴۲ نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز در غرب استان تهران

دستگیری ۴۲ نفر از اتباع بیگانه غیرمجاز در غرب استان تهران

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۴۲ نفر اتباع بیگانه غیرمجاز در این منطقه خبر داد.

به گزارش شهریارنگار، سرهنگ حسین معصوم زاده ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری تعدادی از اتباع بیگانه غیرمجاز در غرب استان تهران خبر داد و اظهار داشت: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با طرح ارتقا امنیت اجتماعی و با اطلاع از تردد تعدادی از اتباع بیگانه در سطح شهر و به دنبال آن نارضایتی شهروندان، اقدامات لازم جهت دستگیری آنان را آغاز کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با هماهنگی مقام قضائی تعداد ۴۲ نفر اتباع افغانستانی غیرمجاز را به اتهام تردد و اقامت غیرمجاز در شهریار و اندیشه دستگیر کردند.

معصوم زاده با اشاره به اینکه قاچاق اتباع بیگانه باعث نارضایتی شدید مردم شده و به دنبال آن درخواست مکرر آنها در برخورد قاطع با این پدیده مجرمانه را به دنبال داشته است، عنوا ن داشت: متأسفانه افرادی فرصت طلب و سودجو با بی توجهی به قانون، اقدام به قاچاق انسان کرده و ضمن به خطر انداختن جان خود و دیگران امنیت استان را مخدوش کرده‌اند.

وی با بیان اینکه برابر قانون، هر تبعه خارجی باید قبل از ورود به جمهوری اسلامی ایران، مجوز لازم برای ورود و اقامت داخل کشور را از مراجع رسمی اخذ کند، در غیر این صورت دستگیر و به کشور مربوطه طرد خواهد شد، افزود: امیدواریم با همکاری و پیگیری مسئولان استان و کشور شاهد ساماندهی وضعیت موجود و رفع این معضل جدی باشیم.

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران عنوان داشت: اتباع دستگیر شده جهت طرد از کشور به اردوگاه عسگرآباد ورامین منتقل شدند

بازدیدها: ۲