۴۸۷ نفر از توانخواهان برای دریافت کفش طبی و بریس به هلال‌احمر شهریار معرفی شدند

۴۸۷ نفر از توانخواهان برای دریافت کفش طبی و بریس به هلال‌احمر شهریار معرفی شدند

معرفی ۴۸۷ نفر از توانخواهان برای دریافت کفش طبی و بریس به هلال‌احمر شهریار شهرستان‌های قرچک، رباط کریم، اسلامشهر، شهریار و ملارد بیشترین جلب مشارکت را داشته‌اند.

به گزارش شهریارنگار، معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به اقدامات بهزیستی استان تهران در جلب مشارکت های مردمی گفت: با مشارکت موسسه های خیریه و همکاران موثر در حرکت پویای خدمت رسانی از مردم به مردم در ارائه خدمات ارتوپدی فنی،۴۸۷ نفر از توانخواهان دارای شرایط بابت کفش طبی و بریس به هلال احمر معرفی شدند.

«سید احمد خادم» معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران گفت: یکی از وظایف مهم سازمان بهزیستی توجه و اهمیت به نقش مردم و موسسات، تشکل های خیریه و مشارکت ایشان به عنوان یک بازوی قوی در توانمند سازی و ارتقای بهینه سطح کمی و کیفی زندگی توانخواهان  است.

وی ادامه داد: در همین راستا در هفت ماهه گذشته از سال ۱۴۰۰ منتهی به آغاز آبان ماه در زمینه های مختلفی شاهد نقش آفرینی تحسین برانگیز در جلب حمایت های صورت گرفته توسط سازمان بهزیستی در سطح استان تهران بوده ایم.

معاون امور توانبخشی بهزیستی استان تهران با اشاره به اقدامات بهزیستی استان تهران در جلب مشارکت های مردمی گفت: با مشارکت موسسه های خیریه و همکاران موثر در حرکت پویای خدمت رسانی از مردم به مردم در ارائه خدمات ارتوپدی فنی،۴۸۷ نفر از توانخواهان دارای شرایط بابت کفش طبی و بریس به  هلال احمر معرفی شدند.

خادم خاطرنشان کرد: همچنین تسهیلگران فعال در برنامه توانبخشی مبتنی بر جامعه (C.B.R ) در سطح شهرستان ها استان تهران با جلب مشارکت های مردمی در زمینه اشتغال، معیشت، کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیل، وسایل کمک توانبخشی، صندلی چرخدار، کمک هزینه معاش و …  به عنوان یکی از اهداف برنامه مربوطه ورود داشته و از ظرفیت های موجود استفاده برده اند  که این مشارکت بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال براورد شده است  که ترتیب شهرستان های قرچک، رباط کریم، اسلامشهر، شهریار و ملارد بیشترین جلب مشارکت را  داشته اند.

وی ادامه داد: معاونت توانبخشی استان تهران همچنین با استفاده از ظرفیت یکی از موسسات خیریه تفاهم نامه ای را به منظور ارائه خدمات به جامعه روشندلان در خصوص ارائه قاب (فریم عینک) و اهدای ۲۹۰ دستگاه تصفیه هوا به مراکز توانبخشی آموزشی روزانه با توجه به گسترش و انجام کامل واکسیناسیون و حضور مجدد توانخواهان در مراکز، به صورت کاملا رایگان منعقد کرده است. 

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۲