برگزاری جلسه با مدیران مراکز اقامتی

برگزاری جلسه با مدیران مراکز اقامتی

به همت معاونت پیشگیری، جلسه آموزشی با مدیران مراکز اقامتی تحت نظارت بهزیستی شهریار در راستای توجه بیشتر این مراکز به رعایت دستورالعملهای مربوطه در این حوزه واقع در سالن آمفی تئاتر این اداره برگزار شد.

به گزارش شهریارنگار و به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان تهران، مسئول پیشگیری اداره بهزیستی شهریار با بیان مطلب بالا به موضوعات مطرح شده در این جلسه پرداخت و اظهار داشت:
مواردی چون رعایت و حفظ کرامت انسانی بیماران،  مدیریت بحران و پدافند غیر عامل، به روزبودن سیستمهای دوربین مداربسته و
تاکید برمدیریت هرچه بهتر در جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی و خصوصا توجه به معرفی بیماران بهبود یافته جهت بهره مندی از مزایای اشتغال سازمان از مباحث مطروحه بود.  

رئیس اداره بهزیستی شهرستان شهریار در حاشیه این جلسه آموزشی خاطر نشان کرد: با افزایش تعداد معتادان در کشور و تغییر نگرش به افراد معتاد به عنوان یک بیمار که منشا مهم مشکلات و مسایل اجتماعی است و لزوم رهایی آنها از اعتیاد موضوع مراکز اقامتی میان مدت ترک اعتیاد (کمپ) که با نظرات متفاوتی در جامعه همراه است مورد توجه ویژه مسئولان و مردم قرار گرفته است.

داود فهیم راد در ادامه گفت: شیوه های ترک مواد مخدر مانند تریاک، هروئین، مواد محرک صنعتی مثل شیشه و کراک با یکدیگر متفاوت هستند و برای بازدهی این مراکز بهره گیری از نیروی متخصص همراه با استانداردسازی ونظارت آنها از لحاظ امکانات و روش های درمانی ضرورتی انکار ناپذیر است.

برای مشاهده صفحه اینستاگرامی ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۰