۳۵۲ قاچاقچی مواد مخدر در غرب استان تهران دستگیر شدند

۳۵۲ قاچاقچی مواد مخدر در غرب استان تهران دستگیر شدند

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در سیزدهین مرحله طرح محله محور پلیس با بیان اینکه ۳۵۲ نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند گفت: ۲ هزار و ۳۶۶ هزار قلم انواع کالا کشف و توقیف شد.

۳۵۲ قاچاقچی مواد مخدر در غرب استان تهران دستگیر شدند/ شناسایی بیش از ۲ هزار قلم کالای قاچاق

به گزارش شهریارنگار،   سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران در سیزدهمین مرحله از طرح محله‌محور غرب استان تهران اظهار کرد: این طرح در ۶ شهرستان غرب استان تهران توسط نیروهای پلیس اجرا شد.

وی گفت: ۱۲۲ فقره حکم قضائی اجرا شد و ۱۱۸۱ نفر دستگیر شدند که ۴۱۲ نفر در بحث سرقت و مال‌خری و ۹۸ نفر در اختلال نظم و امنیت جامعه فعالیت‌ داشتند. 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به اینکه ۵۷۰ فقره اقلام مکشوفه سرقتی و ۱۰۰ دستگاه خودرو و موتورسیکلت کشف و ضبط شد، افزود: ۲۸ فقره پرونده جعل و کلاهبرداری در پلیس آگاهی کشف و ۱۳۹ کیلو انواع مواد مخدر ضبط شد. 

وی با بیان اینکه تعداد ۳۵۲ نفر قاچاقچی مواد مخدر در حوزه خرده فروشی و توزیع کننده عمده توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند، در ادامه افزود: در حوزه مقابله و برخورد با قاچاقچیان کالا در حوزه امنیت اقتصادی ۲ هزار و ۳۶۶ هزار قلم انواع کالای قاچاق شناسایی، کشف و توقیف شد و ۲۸ نفر دستگیر شدند و ارزش ریالی این اقدام مکشوفه ۲۸ میلیارد تومان بوده که تحویل مراجع قضایی شد. 

این مقام انتظامی افزود: در این مرحله از طرح ۱۳ قبضه سلاح جنگی و ۷۱ سلاح سرد از قاچاقچیان، سارقین و مالخران کشف و ضبط شد و طبق هماهنگی با مراجع قضایی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

سردار ظهیری تصریح کرد: به مردم توصیه می‌شود همچنان همکاری مستمر خود را با پلیس ادامه دهند تا با کمک آنها سارقین، فروشندگان مواد مخدر و قاچاقچیان کالا و ارز را شناسایی و برخورد قضائی داشته و امنیت شهر گسترش بیشتری پیدا کند.

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۱۵