کشف ۱۹ کیلوگرم مواد مخدر «شیشه» از یک انبار در پاکدشت

کشف ۱۹ کیلوگرم مواد مخدر «شیشه» از یک انبار در پاکدشت

فرمانده انتظامی پاکدشت سرهنگ رضا علی بخشی ظهر پنجشنبه از کشف ۱۹ کیلوگرم مواد مخدر «شیشه» از یک انبار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شهریارنگار،  سرهنگ رضا علی بخشی ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران از کشف یک انبار در پاکدشت خبر داد و اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پاکدشت در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر شهریار موفق به کشف بیش از ۱۹ کیلو گرم مواد مخدر صنعتی شیشه شدند.

کشف ۳ کیلوگرم مواد مخدر شیشه در شهریار

فرمانده انتظامی پاکدشت افزود: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر فعالیت افرادی به هویت‌های معلوم در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت و پس از انجام اقدامات پلیسی مشخص شد این سوداگران مرگ، مواد مخدر خود را در انباری واقع در شهرستان شهریار مخفی کرده اند.

بخشی عنوان داشت: پس از دریافت اطلاعات دقیق با هماهنگی قضائی و اخذ نیابت در یک عملیات مشترک با پلیس شهریار در بازرسی از انبار مذکور بیش از ۱۹ کیلوگرم مواد مخدر صنعتی، یک قبضه سلاح جنگی و یک قبضه سلاح شکاری کشف شد.

وی در پایان بیان داشت: در این مأموریت در مجموع ۱۹ کیلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی، دو دستگاه خودرو شامل پژو ۲۰۶ و پیکان وانت توقیف و ۴ نفر متهم دستگیر و پس از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۱۳