۶ اوباش زمین خوار در شهریار دستگیر شدند

۶ اوباش زمین خوار در شهریار دستگیر شدند

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۶ اوباش زمین خوار در روستای کردامیر شهرک امیریه شهریار خبر داد و گفت: در این عملیات ویژه ۶ قبضه قمه و شمشیر و یک عدد افشانه اشک آور کشف شد.

به گزارش شهریارنگار، سردار کیوان ظهیری فرمانده انتظامی غرب استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی در خصوص اینکه تعدادی اوباش به‌صورت دسته جمعی با استفاده از سلاح سرد، به باغی در روستای کردامیر شهرک امیریه شهریار هجوم برده و با ضرب و جرح و تهدید مالک، قصد سندسازی و خلع ید باغ یکی از مالکان را داشتند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 وی گفت: با توجه به اهمیت موضوع، تیم ویژه‌ای از پلیس بررسی موضوع را آغاز کرده و با تلاش و پیگیری، موفق به شناسائی ۶ اوباش متواری در این زمینه شدند که پس از تصرف عدوانی فرار کرده بودند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با تلاش شبانه روزی پلیس، ۶ اوباش متواری شناسائی و در عملیاتی از سوی پلیس در مخفیگاهشان در روستای کردامیر دستگیر شدند و در بازرسی از محل، ۶ قبضه قمه و شمشیر و یک عدد افشانه اشک آور کشف شد.

به گفته این مقام انتظامی، اوباش دستگیر شده، انگیزه خود را از این اقدام تهدیدآمیز، سندسازی و تصرف باغ مالک دانستند که قبلا نیز در چندین مورد با ارعاب برخی مالکان باغ‌های شهرک‌های اقماری شهریار، در صورت عدم رضایت آن به فروش زمین و باغ با قیمت پایین، با ترساندن و تهدید، آنها را مجبور به این کار می‌کردند.

سردار ظهیری با بیان اینکه پلیس اجازه هیچ گونه قدرت نمایی به اراذل و اوباش را نخواهد داد، تصریح کرد: با مجرمان، اراذل و اوباش و افرادی که بخواهند در جامعه نظم و امنیت عمومی را مختل کنند برابر قانون و شدت لازم برخورد می‌شود و شهروندان در صورت مشاهده چنین مواردی، می‌توانند موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ پیگیری کنند. 

جهت مشاهده صفحه اینستاگرام ما اینجا کلیک کنید.

بازدیدها: ۱۳۰